Внимание! Рижскому Детективному Агентству (Латвия) принадлежит сайт: Www.Detektivs.Lv (Detektivs.Eu, Detektivs.Com, Detektivs.Org, Detectivs.Lv) и Oдин номер телефона: +37126065555! Будьте аккуратны! Опасайтесь мошенников! +

Www.Detektivs.Lv
Tелефон: +371 26065555

Rīgas detektīvu aģentūra


Uzmanību! Kad vēršaties pie detektīvu aģentūras, obligāti pieprasiet dokumentus: detektīvfirmai jābūt apliecinošā licence detektīvdarbības veikšanai, bet privātdetektīvam - privātdetektīva sertifikāts! +


Rīgas Detektīvu Aģentūra Tel.: +37126065555 О. Zeļika:
STEIDZAMS BRĪDINĀJUMS! ESIET UZMANĪGI!
GOOGLE.COM PARĀDĪJUŠIES KRĀPNIEKI, KAS UZDODAS PAR MUMS!

Rīgas Detektīvu Aģentūra +37126065555
NEKAD neizmanto GOOGLE ADDWORDS reklāmai!
Www.Detektivs.Lv
Tālrunis: +371 26065555
Uz katru Jūsu zvanu atbild tikai Detektīve Olga Zeļika*!


 

RĪGAS DETEKTĪVU AĢENTŪRA

 

  SIA „Rīgas Detektīvu Aģentūrai”  ir augstākās (otrās) kategorijas licence apsardzes darbības veikšanai  № 1053 un licence detektīvdarbības veikšanai № 1064.

 

SIA „Rīgas Detektīvu Aģentūras” prezidente Olga Zelika ir bijusī kriminālpolicijas izmeklētāja un virsleitnante, kā arī Olgai Zeļikai ir maģistra grāds jurisprudencē. SIA „Rīgas Detektīvu Aģentūra” darbiniekiem ir liela darba pieredze Latvijas Republikas tiesībsargājošajos orgānos, kā arī privātajās struktūrās, kas nodrošina vidējā un nopietna biznesa drošību.

 

SIA „Rīgas Detektīvu Aģentūra” darbiniekiem ir apsardzes un detektīvu sertifikāti, kā arī SIA „Rīgas Detektīvu Aģentūra” darbinieku apliecības, kuras izdotas LR VP IeM licenzēšanas komisijā.

Komunikācija ar klientu notiek viņam saprotamā un pieņemamā valodā: krievu, latviešu vai angļu.

MĒS STRĀDĀJAM VISĀS PASAULES VALSTĪS! MUMS NEPASTĀV ROBEŽU!

Mums ir ļoti laba sadarbība ar presi, masu mēdijiem, interneta portāliem.

Sākot ar 2009. gada 18. decembri SIA "Rīgas Detektīvu Aģentūra" ir Starptautiskās Detektīvu Federācijas sastāvā (IIB).

Veiksmīgi strādājot kopš 2006. gada, SIA "Rīgas Detektīvu Aģentūra" sadarbojas ar izdevumiem (avīzes, žurnāli, portāli) un masu medijiem!

 

SIA „Rīgas Detektīvu Aģentūra” piedāvā plašu pakalpojumu klāstu Latvijas tirgū. Tiek piedāvāti pakalpojumi šādās sfērās: biznesa drošība un attīstīšana, nodrošinājuma variantu izstrāde, kā arī nestandarta situāciju risināšana.

 

Devīze:

palīdzības sniegšana visiem,

kam tas ir nepieciešams,

neatkāpties šķēršļu priekšā!

 

Mums galvenais:

nezaudēt laiku un nekavējoties palīdzēt klientam!