Внимание! Рижскому Детективному Агентству (Латвия) принадлежит сайт: Www.Detektivs.Lv (Detektivs.Eu, Detektivs.Com, Detektivs.Org, Detectivs.Lv) и Oдин номер телефона: +37126065555! Будьте аккуратны! Опасайтесь мошенников! +

Www.Detektivs.Lv
Tелефон: +371 26065555

Rīgas detektīvu aģentūra


Uzmanību! Kad vēršaties pie detektīvu aģentūras, obligāti pieprasiet dokumentus: detektīvfirmai jābūt apliecinošā licence detektīvdarbības veikšanai, bet privātdetektīvam - privātdetektīva sertifikāts! +


Rīgas Detektīvu Aģentūra Tel.: +37126065555 О. Zeļika:
STEIDZAMS BRĪDINĀJUMS! ESIET UZMANĪGI!
GOOGLE.COM PARĀDĪJUŠIES KRĀPNIEKI, KAS UZDODAS PAR MUMS!

Rīgas Detektīvu Aģentūra +37126065555
NEKAD neizmanto GOOGLE ADDWORDS reklāmai!
Www.Detektivs.Lv
Tālrunis: +371 26065555
Uz katru Jūsu zvanu atbild tikai Detektīve Olga Zeļika*!


 

 

Drošības un apsardzes pakalpojumi

 

Kopš 2006. gada Rīgas Detektīvu Aģentūra profesionāli nodrošina drošību un sniedz apsardzes pakalpojumus fiziskām un juridiskām personām.

 

 

Drošības pakalpojumos ietilpst sākotnējā informācijas ievākšana, kas ir nepieciešama, lai nodrošinātu visaugstākās kvalitātes pakalpojumus, proti, lai aizsargātu Klientus, viņu īpašumu un biznesu pret neparedzētām situācijām un negatīva rakstura incidentiem.

 

Savā darbā Rīgas Detektīvu Aģentūra cenšas pēc iespējas vairāk aizsargāt Klientu dzīvības un veselības drošības jautājumos, kā arī viņu ģimenes locekļus, sniegt biznesa drošības pakalpojumus, visaptveroši izpētot un identificējot riskus, trūkumus un nepilnības.

 

Visiem Rīgas Detektīvu Aģentūras darbiniekiem ir profesionāla pieredze, izglītība un viņi ir strādājuši dažādās tiesībaizsardzības struktūrās, tai skaitā Valsts policijā, Latvijas Republikas Iekšlietu Ministrijā.

Visiem apsardzes darbiniekiem ir īpašs apsardzes sertifikāts, kuru izsniegusi Latvijas Republikas Iekšlietu ministrijas Valsts policijas licencēšanas komisija.

 

Rīgas Detektīvu Aģentūra piedāvā:

- teritorijas (objektu, māju, biroju, mājokļu) drošības nodrošināšana;

- ēku un telpu drošības nodrošināšana;

- aizsargājamās teritorijas darbinieku, uzņēmumu, apmeklētāju un preču kontrole;

- kravas drošības nodrošināšana un pavadīšana;

- naudas, dokumentu un vērtību nodrošināšana un saglabāšana.

- miesassargu pakalpojumi (visi miesassargi ar īpašu profesionālo sagatavotību un atbilstošu darba pieredzi);

 

Katrā objektā ir izstrādāta instrukcija drošības ieviešanai, kurā iekļauti arī jūsu priekšlikumi un prasības mūsu darbiniekiem (ja tie nav pretrunā ar Latvijas Republikas likumiem).

 

Kvalitatīvus pakalpojumus GARANTĒ Rīgas Detektīvu Aģentūras prezidente Olga Zelika